בדק בית וחשיבותו הרבה לכל אחד מאיתנו - פז טכנולוגיה חברת בקורת מבנים ושירותי הנדסהבדק בית וחשיבותו הרבה לכל אחד מאיתנויעוץ ללא עלות!
כתיבת מפרטי בניה פז טכנולוגיה

כל אחד שעובר דירה או קונה נכס חדש חייב לדעת את משמעות וחשיבות בדק בית. בדק בית הינה בדיקה הנעשית בעזרת מכשור מתקדם ואנשי מקצוע מומחים בתחום בדק בית. כל מה שהבית שלכם צריך לפני הכניסה אליו זו בדיקת בדק בית קטנה שתחסוך לכם עלויות גדולות בעתיד. אז מהם הבדיקות המבוצעות בבדק בית ומה הליקויים? הכל בכתבה הבאה.

הבדיקות המבוצעות בבדק הבית מבוצעות בעזרת אנשי מקצוע המומחים בתחום בדק בית ומכשור מתקדם.
כחלק מתהליך בדק בית חברת פז טכנולוגיה בודקת את הדברים הבאים:
בדיקת מפרט מכר, איטום טרמי, עבודות שלד, עבודות טיח וצבע, עבודות אינסטלציה, בדיקת רטיבות, עבודות ריצוף, עבודות גבס, עבודות אלומניום, עבודות חיפוי אבן חיצוני במרפסת, עבודות חשמל, כלים סניטריים, דלתות וחניה. בדיקת בדק בית מעניקה לכם את המידע שהקבלן או המוכר אולי מסתיר ממכם. אנו עוברים על כל קטגוריה ובודקים האם היא תואמת למה שמפורט בחוזה המכירה ובמפרט המכר. אל תתפשרו על בדק בית לפני מעבר דירה. הבדיקה יכולה לחסוך לכם בתיקון התקלות בעתיד ותשלום נוסף על שירותי תיקונים.

זה מוכח! בדק בית חוסך לכם בעלויות העתידיות
ברבות מהדירות החדשות קיימים ליקויי בניה והרבה אנשים שמזמינים בדק בית נדהמים לגלות את הממצאים של הבדיקה. ישנו מגוון רחב של תקלות נסתרות שללא הציוד המתקדם ואנשי המקצוע המבינים בבדק בית התקלה לא הייתה מתגלה במהירות. לפעמים לתקלות בביתנו לוקח זמן להתהוות ולהפוך למטרד. חסכו לכם את הכאבי ראש העתידיים והזמינו עוד היום את המומחים של פז טכנולוגיה המבצעים בדק בית בכל אזור השרון והסביבה.
אל תהססו לחייג אלינו ולהציל את ביתכם העתידי מתקלות מיותרות.