גילוי ואיתור נזילות - פז טכנולוגיה חברת בקורת מבנים ושירותי הנדסהגילוי ואיתור נזילותיעוץ ללא עלות!
כתיבת מפרטי בניה פז טכנולוגיה

רבים שואלים מהו בדק בית וכיצד הוא יכול לעזור בגילוי ואיתור נזילות. האם הבדיקה יכולה לאתר את מקור הנזילה המדוייק וכיצד הכל מתבצע? מיד תדעו..

בדיקת בדק בית היא שם כוללני לבדיקה מקיפה לכל התקלות בבית. כאשר אתם עוברים דירה או נכנסים לבית חדש מהקבלן מומלץ לבצע בדיקה שאכן מה שרשום בחוזה תואם למה שיש בדירה בפועל. הבדיקות המבוצעות בבדק בית נעשות על ידי אנשי מקצוע המומחים בתחום בדק בית ומכשור מתקדם.

כחלק מתהליך בדק בית חברת פז טכנולוגיה בודקת את הדברים הבאים:
בדיקת מפרט מכר, איטום טרמי, עבודות שלד, עבודות טיח וצבע, עבודות אינסטלציה, בדיקת רטיבות, עבודות ריצוף, עבודות גבס, עבודות אלומניום, עבודות חיפוי אבן חיצוני במרפסת, עבודות חשמל, כלים סניטריים, דלתות וחניה. בדיקת בדק בית מעניקה לכם את המידע שהקבלן או המוכר אולי מסתיר ממכם. אנו עוברים על כל קטגוריה ובודקים האם היא תואמת למה שמפורט בחוזה המכירה ובמפרט המכר. אל תתפשרו על בדק בית לפני מעבר דירה. הבדיקה יכולה לחסוך לכם בתיקון התקלות בעתיד ותשלום נוסף על שירותי תיקונים.

אנו מאתרים ומגלים נזילות בעזרת מצלמה אנדוסקופית מיוחדת של 35 מטרים!
בעזרת המצלמה הצוות המקצועי שלנו בודק את כל צנרת הביוב בבית, ומאתר את הליקויים הנמצאים בצנרת. אילו ליקויים מצאנו? אתם תתקשו להאמין..
בעזרת המצלמה המיוחדת שלנו בזמן בדק בית ברחבי הארץ מצאנו פלס, מטר, מברג ועוד כלי עבודה שהפועלים פשוט זרקו פנימה אל צנרת הבית והלכו.

לקוחות רבים שמזמינים בדיקת בדק בית ובדיקה מקיפה לגילוי ואיתור נזילות נדהמים ביחד איתנו מהממצאים. יש להם נזילה וסתימות בצנרת הבית והם נמצאים בקונפליקט כי הם לא מבינים מדוע בדירה חדשה יש ליקויים. אל תתפשרו על הדירה שלכם ובצעו בדיקת בדק בית מקיפה לכל הבית ובדיקה מקיפה לגילוי ואיתור נזילות בכל צנרת הביוב. כך תוכלו למנוע הוצאות מיותרות ותקלות רבות בבית.

הצוות המקצועי של פז טכנולוגיה מגיע לנתניה, פתח תקווה, הוד השרון, תל אביב, חדרה, רעננה, כפר סבא ועוד אזורים בשרון.
הבית שלכם.. המקצועיות שלנו!