איתור נזילות מים - פז טכנולוגיה חברת בקורת מבנים ושירותי הנדסהאיתור נזילות מים - שימוש בציוד המתקדם ביותר!יעוץ ללא עלות!
בדיקת צנרת ניקוז וביוב פז טכנולוגיה

איך אנו מבצעים בדיקה לאיתור נזילות מים?

חברתנו מתמחה באיתור וגילוי נזילות מים, אנו עושים שימוש במצלמה תרמית בעלת קרני אינפרא שבעזרתה אנו מזהים את הרטיבות. בעזרת שימוש במכשיר אנו מאתרים את הבעיה מבלי להסב נזק לקירות הבית. לאחר הבדיקה הלקוח מקבל דוח מפורט עם פירוט מלא על כל הליקויים והתיקונים שמומלץ לבצע.

נזקי רטיבות, איך זה קורה?

  • כשלים במערכת האיטום, חדירת מים פנימית וחיצונית.
  • כשלים במערכת אספקת המים.
  • כשלים במערכת ניקוז מי הדלוחין והשופכין הביתית.


איתור נזילות מים על ידי שימוש בטכנולוגיה מתקדמת:

לרוב בעיות כגון נזילות מים נפוצות מאוד בקרב בעלי הבתים בישראל. הרי אף אחד לא היה מעוניין לחיות בבית עם רטיבות ועובש. רטיבות בדירה אינה משפיעה רק על המראה החיצוני, אלה יכולה גם להסב נזק רב במידה ומקור הנזילה לא התגלה בזמן. נזילת מים עלולה להוביל לנזקים כבדים בקירות הבית או לתקרה של הבית. המים יכולים לגרום לצינורות השונים שעוברים בתוך הקירות להחליד ולהינזק בצורה קשה. חשוב להבין שנזילות מים לא פוגעות רק בדייר אלה גם בשכנים שלו!

איתור נזילות מים, איך עושים את זה נכון?

בעידן המודרני ישנם מגוון פתרונות לבעית איתור נזילות מים. אך כיצד ניגשים לנזילה שמקורה אינו ידוע? לצורך כך בדיוק פותחו מגוון כלים שימושיים המסוגלים לזהות את מקור הנזילה. בגדול, מקור הנזילה יכול להיות מצוי בצינורות המים הנקיים שמסופקים לדירה, בצינורות מי הביוב שמסולקים מהדירה וכמובן בצינורות המיזוג. רק איש מקצוע מוסמך ומיומן מסוגל לבצע איתור נזילה ולתקן את הבעיה בצורה המקצועית ביותר. השלב הראשוני יהיה לזהות באיזו מערכת התרחשה התקלה באמצעות שימוש במכשור מיוחד ומתקדם. לאחר שנמצאה המערכת שבה מצויה הבעיה, נאתר את המיקום המדויק של הנזילה.
איתור נזילות מים חייב להתבצע על ידי אנשי מקצוע מוסמכים ומיומנים בתחום. חשוב מאוד לטפל במקור הבעיה במהירות הגבוהה ביותר בכדי לא לגרור נזקים רבים בעתיד.