האם בדק בית באמת הכרחי כל כך? - פז טכנולוגיה חברת בקורת מבנים ושירותי הנדסההאם בדק בית באמת הכרחי כל כך?יעוץ ללא עלות!
בדיקת צנרת ניקוז וביוב פז טכנולוגיה

האם בדק בית באמת הכרחי כל כך?

תחום הבנייה בעולם ובארץ בפרט הוא תחום מאוד אפור עם המון בעיות וקשיים. רבים הסיפורים על קבלנים שלא עשו את עבודתם כמו שצריך ולכן בדק בית בשורה התחתונה הכרחי ביותר!
בדק בית הכרחי מאוד, ליקויי בניה הם חלק בלתי נפרד מהליך הבניה של הקבלן. הקבלן מעסיק קבלני משנה ולעיתים אותם קבלני משנה מעסיקים גם הם קבלני משנה נוספים. לכן נוצרת הבעיה של מי האחריות על הבנייה? מי צריך להתמודד עם הליקויים שנמצאו בזמן בדיקת בדק הבית?
לרוב ליקויי בנייה הם דבר שבשגרה וקשה מאוד להימנע מכך, לכן חשוב להקפיד לבצע בדיקת בדק בית.
בן הליקויים הנפוצים ביותר בבנייה הישראלית ובכלל הן נזילות ורטיבות, גם בדירות הכי יקרות שמוצאות למכירה בשוק כמעט ואי אפשר להימנע ממים שחודרים אל הבית בימי החורף הגשומים. אם נגלה את הליקויים מוקדם יותר עוד בטרם חתימת העסקה, נוכל להוריד את מחיר עלות הנכס או לגרום לטיפול הבעיות טרם העסקה.

למה ישנם ליקויים בבנייה?

בניית בית זהו עסק לא פשוט בכלל במיוחד כאשר מדובר בבית חדש. הסיבה היא שאנשי מקצוע רבים עוסקים בתהליך, ועל כולם לעבוד יחד בסנכרון כמעט מושלם כדי שהתוצאה הסופית תהיה הטובה ביותר. מה שקורה בפועל שונה לגמרי ממה שצריך להיות. בשורה התחתונה המשמעות עבור רוכש הנכס שלא משנה מה מחיר הנכס או מאיפה קניתם אותו מומלץ ואף רצוי במיוחד לבצע בדיקת בדק בית.