צילום צנרת ביוב - פז טכנולוגיה חברת בקורת מבנים ושירותי הנדסהצילום צנרת ביוביעוץ ללא עלות!
בדיקת צנרת ניקוז וביוב פז טכנולוגיה

מהי בדיקת צנרת?

לכל פתח ביוב יש מערכת שלמה של צינורות המחוברות אליו. צינורות הביוב עלולים להיות סתומים עקב חפצים או מוצרי היגיינה וטואלטיקה שהושלכו פנימה. לפעמים קל לשחרר את הסתימה עם פומפה ולפעמים הבעיה חמורה יותר ועלינו לקרוא לאיש מקצוע. כאשר מבצעים בדיקת צנרת מגלים את כל הנסתרות בתוך הצינורות. הצוות המקצועי של פז טכנולוגיה נתקל במשך השנים בחפצים כגון: פלס, מברג, פלייאר ועוד חפצים שהושלכו אל תוך הצנרת. כאשר אנו רוכשים דירה חדשה מומלץ לבצע בדיקת צנרת ביוב לפני הכניסה בכדי למגר את הנזקים העתידיים.

מי צריך לבצע בדיקת צנרת?

כל בית צריך לבצע בדיקת צנרת לפחות פעם בשנה! כאשר אנו מבצעים בדיקת צנרת ביוב אנו מקדימים תרופה למכה. אם נגלה את החפצים או מוצרי ההיגיינה והטואלטיקה שמסתתרים בתוך הצנרת, נוכל למנוע סתימת צנרת רצינית ואולי גם פיצוץ צנרת. אנו ממליצים לכל בית לבצע אחד לשנה או אחת לתקופה בדיקה מקיפה לכל צנרת הבית בכדי למנוע נזק עתידי.

כיצד מבצעים בדיקת צנרת?

בדיקת הצנרת מבוצעת בעזרת מצלמה אנדוסקופית מיוחדת המאפשרת לבעל המקצוע לראות את כל הצנרת. בעזרת מצלמה זו תוכלו לקבל תמונות המוכיחות את בעיות הצנרת, ולדרוש מקבלן הדירה פיצוי ואף תשלום על הנזק. צוות המומחים של פז טכנולוגיה מבצעים בדיקות צנרת ביוב מקיפות לכל בית! לאחר בדיקת הצנרת אנו נספק דו"ח עם כל הליקויים שצריך לתקן.