בדיקת נזילות בפתח תקווה - פז טכנולוגיה חברת בקורת מבנים ושירותי הנדסהבדיקת נזילות בפתח תקווה


בעזרת בדיקה פשוטה של מקצוען בפתח תקווה תוכלו למנוע בזבוז מים, לחסוך לא מעט כסף, ולמנוע שבירת קירות וריצוף.


יעוץ ללא עלות!

יש לכם נזילת מים סמויה בבית? כך תגלו אותה

חשבון מים גדול במיוחד וסימני רטיבות על הקיר אלו סימנים שאמורים לעורר אצלכם חשד לנזילה. בעזרת בדיקה פשוטה של מקצוען בפתח תקווה תוכלו למנוע בזבוז מים, לחסוך לא מעט כסף, ולמנוע שבירת קירות וריצוף. אך לא בכל מקרה שימוש במצלמה תרמית הוא הפתרון היעיל והאפקטיבי ביותר.
מה חשוב לדעת רגע לפני שמזמינים בעל מקצוע לצורך איתור נזילה בפתח תקווה?


בשנים באחרונות אחד הטרנדים החזקים בעולם האינסטלציה בפתח תקווה הוא איתור נזילות באמצעות מצלמה תרמית. אך לא תמיד הדבר הכרחי ולפעמים גם לוקחים מכם סתם כסף עבור בדיקה יקרה אשר ניתן להימנע ממנה.


לפני שמתחילים בהיסטריה בדקו ששעון המים מסתובב

בדיקת שעון המים צריכה להיות הפעולה הראשונה שאתם מבצעים. לפני שאתם ממהרים להזמין בעל מקצוע, מבלי להיות בטוחים באיזה בעל מקצוע תצטרכו להיעזר. אם כל הברזים בבית סגורים והשעון ממשיך להסתובב הדבר מעיד על נזילת מים.


אם שעון המים בביתכם לא מסתובב כלל אין סיבה להזמין בעל מקצוע. במקרה כזה סביר להניח שמקור הנזילה הוא לא מצנרת חיה בביתכם, אלא מצנרת בחצר. ישנן סיבות מגוונות לרטיבות, סימני העובש או הטחב.


כששעון המים מסתובב סיבוב מלא ומהיר, אכן יש סיכוי שקיימת נזילה מצנרת חיה בביתכם מצינור המים החמים או הקרים. בנסיבות אלו תצטרכו להיעזר בבעל מקצוע בפתח תקווה לצורך איתור הנזילה וטיפול בא.


באילו מקרים בדיקה יכולה לחסוך לכם כסף וזמן?

כאשר מקור הנזילה אינו ברור. הדבר הכי מרגיז בנזילות מים הוא הצורך בשבירת אריחי ריצוף וקירות. כולנו לא רוצים להיכנס לשיפוץ מיותר, במיוחד אם מדובר באריחים יוקרתיים על השיש או באמבטיה. לכן, אם מקור הנזילה הוא בצנרת המים, שימוש במצלמה תרמית יכול מאוד להקל על האיתור של הנזילה ולחסוך כסף על שיפוץ מיותר.


המצלמה התרמית פועלת על קרני אינפרא אדום, ומאפשרת לאתר נזילות תוך זיהוי הפרשי טמפרטורה. לכן, לאחר חימום צנרת המים בבית באמצעות דוד, עוברים עם המצלמה על כל שטחי הבית.

במצב של פגם בצנרת, מים ייזלו החוצה ויחממו את כל האזור שבקרבת הצנרת. כך פירוק הצנרת הוא נקודתי, ומונע שיפוץ והחלפת כל הצנרת בבית. אמנם מדובר בעלות גבוהה יחסית, אך בהתחשב בעובדה שתוך כמה שעות תצליחו לאתר את הנזילה, בחישוב כולל זהו מחיר זול בהרבה יותר מפתרונות אחרים.