בדק בית ברמת השרון - פז טכנולוגיה חברת בקורת מבנים ושירותי הנדסהבדק בית ברמת השרון


מה חשוב לבדוק בתהליך בדק הבית? במי כדאי להיעזר לצורך ביצוע התהליך?


יעוץ ללא עלות!

רכשתם דירה ברמת השרון ? אל תשכחו לבצע בדק בית!

אחד הרגעים החשובים והמשמעותיים שרוב האנשים עושים הינו רכישת דירה. להפתעתנו אנשים רוכשים דירה ללא בדיקת תקינותה. במידה ורכשתם דירה חדשה מקבלן ברמת השרון או דירה ישנה, מומלץ ואף רצוי לבצע בדק בית!


רגע לפי שחתמתם על חוזה הרכישה של הדירה ברמת השרון מומלץ ליצור קשר עם בעל מקצוע לצורך ביצוע בדק בית. אם ימצאו ליקויים לפני הכניסה לבית, תוכלו לשקול שנית את הרכישה ולכל הפחות תוכלו לדרוש מהקבלן או מבעל הנכס סידור ותיקון של הליקויים הנמצאים.

מה חשוב לבדוק בתהליך בדק הבית? במי כדאי להיעזר לצורך ביצוע התהליך?


ליקויים בבית ברמת השרון - רגע לפני שרכשנו:

ליקויי בנייה יכולים להיות מאוד מסוכנים, אפילו בבניינים חדשים לגמרי שזה עתה נבנו.

בעל מקצוע שעורך בדק בית יבצע את הבדיקה גם מחוץ לבית ויסרוק את שלד הבניין לאיתור ליקויים שונים. אם יתברר שהבניין דורש הליך שיקום מבנה, עלות התיקון יכולה להגיע גם לעשרות אלפי שקלים.

מומלץ מאוד לבדוק בעיריית רמת השרון אם אין על המבנה צו מבנה מסוכן, מה שיצריך שיפוץ מקיף ויקר.


הבדיקה שמבצע בעל המקצוע תכלול השוואה של חריגות בנייה, בדיקת יציבות המבנה, חיפוש אחרי סימני שקיעה ואיתור סדקים בקירות. בעל המקצוע בו תעזרו לצורך בדק הבית ברמת השרון יכין דוח ויגיש חוות דעת על כל הליקויים, עלות התיקון ואופן הטיפול בהם.


מי מבצע את תהליך בדק הבית ברמת השרון ?

עוד לפני שנעזרנו בבעל מקצוע לצורך ביצוע בדק בית ברמת השרון , ניתן לבצע בדיקה בסיסית בשטח על מנת לזהות סימנים בולטים ליקויים. כמה דברים שאפשר לבדוק רגע לפני שמתקשרים לאיש המקצוע:

בדקו את חזית הבניין, רמת הצביעה, האם יש סימני רטיבות.

בתוך הבית בדקו את איכות הטיח וצבע הקירות וחפשו אחרי סימני רטיבות, עובש וקילופים.

תוכלו בהחלט גם להיעזר בשכנים לצורך תהליך זה, שאלו אותם אם ידוע להם על רטיבות בבניין או על ליקויים כאלה ואחרים.


את הבדיקה המקצועית ברמת השרון יבצע מהנדס אזרחי או מהנדס בניין מוסמך, שיבדוק את חריגות המבנה, בדיקות ההנדסיות ותקינות המערכות השונות בבית.

בעל המקצוע או החברה לבדק בית ברמת השרון יגישו לכם דו"ח מפורט של הליקויים, יחד עם הדרכים לפתרון ועלויות נדרשות. הדו"ח ישמש אתכם מול בעלי המקצוע המשפצים וכקלף במשא ומתן על רכישת הנכס.