בדיקת צנרת ביוב | בדיקת ניקוז | בדיקת צנרת הבית - פז טכנולוגיה ביקורת מבנים ושירותי הנדסהבדיקת צנרת ביוב וניקוז


מחלקת בדק הבית ובקרת איכות בדירות חדשות בהתאם לתקנים וחוקי הבנייה בישראל


יעוץ ללא עלות!
בדיקת צנרת ניקוז וביוב פז טכנולוגיה

בדיקת צנרת ביוב וניקוז

צנרת המים בפרויקט מהווה את עיקרם של התשתיות החשובות. בתשתיות אלה נגלים מס' רב של ליקויי בנייה במהלך בדק הבית, וביקורת האיכות במהלך הבנייה.
צנרת המים מתחלקת למס' תתי נושאים כגון:

  1. צנרת אספקת מים קרים.
  2. צנרת אספקת מים חמים.
  3. צנרת ביוב.
  4. צנרת ניקוז.

 

צילום צנרת הביוב והניקוז כחלק מביקורת מהנדס מומחה בדק בית הינה חובה! צנרת המים ברוב המקרים תהיה נסתרת לטובת מראה אסטטי ונקי במבנה. עם יתרון זה מגיע חסרון גדול של ליקויי בנייה נסתרים בתוך הקירות, ומתחת לריצוף אשר לא ניתנים לגילוי בעין רגילה.

תהליך בדיקת צנרת ביוב וניקוז:

פז טכנולוגיה בדק בית מפעילה מצלמות אנדוסקופיות משוכללות לגילוי ליקויים במערכת הביוב והניקוז. באמצעות מצלמות אלו אפשר למנוע נזילות מים ו/או חדירת מים למבנה על ידי איתור צינורות בעייתיים. נזילות מים וחדירת מים אל המבנה מתרחשות בשכיחות גבוהה היום במהלך שהות הדיירים במבנה, עקב אי בדיקה של הליקויים ע"י הקבלן או הדייר הנכנס לדירה.

פז טכנולוגיה בדק בית מבצעת בדיקות לכלל סוגי הצנרת המותקנת בישראל כיום לגילוי ליקויי הבנייה. בדק הבית לפני הכניסה לדירה מחייב בדיקה של צנרת המים בדירה לגילוי מוקדם של הליקויים ולתיקונם לפני שנכנסים לדירה. פז טכנולוגיה בדק בית מבצעת צילום צנרת ביוב, וצילום צנרת הניקוז לגילוי ליקויים למניעת נזילות ו/או חדירת מים למבנה בפרויקט. בנוסף, כחלק מאיתור וגילוי הנזילות מוסיפה החברה שלל בדיקות כגון: מצלמה טרמית, מד לחות, החדרת גז, בדיקה אקוסטית ועוד מכשור מתקדם. לגילוי ואיתור הנזילות בשיטה לא הורסת, ובכך חוסכת כסף רב ועוגמת נפש לדיירים בפרויקט.

דו"ח הבדיקה הינו ראייה משפטית חד משמעית לליקויי נזילות המים במבנה.

בדיקת צנרת ביוב וניקוז הינה חובה לכל מבנה! אם לא בדקתם את הצנרת אנחנו כאן במיוחד בשביל זה! אל תתפשרו על איכות הדירה שלכם. מנעו את הנזילה מראש. אנו מגיעים לכל אזורי המרכז: תל אביב, פתח תקווה, גבעת שמואל, בני ברק, הרצליה , נתניה ואזורים נוספים בשאר הארץ. צרו קשר ומומחה יגיע עד אליכם.

בדיקת צנרת ניקוז וביוב פז טכנולוגיה