בדק בית המלצות של לקוחות | חברת בדק בית מומלצת - פז טכנולוגיה ביקורת מבנים ושירותי הנדסה
יעוץ ללא עלות!

המלצת לקוחותינו

ציפי סיני

הגיע מהנדס בשם עמית מחברת פז טכנולוגיה בעל מקצוע מעולה דייקן בעבודתו. הביא לביקורת הבדיקה עגלה מלאה במכשירים חדישים ביותר כדי לדייק בבדיקת הממצאים. עשה עבודה יסודית ומדוייקת כולל צילומים ופירוט כל בעיה שנתגלתה כולל עלות תיקון. בקיצור ממליצה מאוד ובחום על בעל מקצוע עמית מחברת פז טכנולוגיה. ציון 10 על מקצועיות דיוק ותמחור של עבודתו.

דניאל אוורונין

ביצענו בדק בית לאחר שיפוץ בית פרטי. צוות הבדיקה הגיע בדיוק בזמן שתואם וביצע את העבודה בזריזות וביעילות. הביקורת בוצעה על ידי אנשי מקצוע שהפגינו ניסיון של שנים והשתמשו בכלים מקצועיים במיוחד. הם הצליחו לאתר תקלות וכשלים בבנייה שלא היינו מוצאים ללא בדק בית מהסוג הזה. הקבלן קיבל דו"ח מפורט וברור וכעת עובד על תיקון כל הליקויים בלי שום תוספת עלות מצידנו. מומלץ וחשוב מאוד בעת קבלת עבודה מקבלן!

עדיאל שתיבי

הזמנו את עמית לפרוטוקול מסירה ראשונה. עמית עשה את העבודה במקצועיות רבה עם ציוד חדשני שגילה פגמים שעין רגילה לא יכולה לקלוט. עמית הגיש לנו במהירות דוח מפורט לקבלן. מומלץ מאוד! שווה כל שקל!

נריה זבולון

לאחר בניית הדירה על ידי הקבלן.הבדק בוצע ברמה הכי גבוהה .מקצועית ויסודית. לא פסח על שום מילימטר בדירה. לדרוש את המהנדס בשם עמית.

אליהו גביזון

ממליץ בחום לכל מי שקונה דירה חדשה, חובה לבדוק לפני שמקבלים מפתח יש המון ליקויים ופז טכנולוגיה בחירה נכונה.

איציק אסייג

פז טכנולוגיה נותנים שירות אמין ומהיר ונתנו לי שירות בשני דירות שאני קניתי ממליץ בחום.