בדיקת ריצוף והחשיבות הרבה שלה - פז טכנולוגיה חברת בקורת מבנים ושירותי הנדסהבדיקת ריצוף והחשיבות הרבה שלהיעוץ ללא עלות!
כתיבת מפרטי בניה פז טכנולוגיה

בדיקת ריצוף חשובה מאוד לפני כניסה לבית חדש! אצלנו תוכלו לקבל בדיקות ומדידות עבודות הריצוף, באמצעות כלי מדידה מיוחדים המאפשרים קבלת ממצאים איכותיים ובהתאם לדרישות חוקי המדידה.
אנו מעניקים בדיקת ריצוף כחלק מבדיקת בדק בית. מהי בדיקת בדק בית? ומהי בדיקת ריצוף מיד תדעו.מהי בדיקת בדק בית?

בדק בית זוהי בדיקה מקיפה שמבצעים לפני כניסה לבית חדש והיא בודקת את כל הליקויים הקיימים בדירה. למה לבדוק את הבית אם הוא חדש? כי ברוב המקרים יש ליקויים! הקבלנים לא נמצאים בשטח כל הזמן כדי לפקח על הפועלים והממצאים..? לא נעימים בכלל! לכן אנו תמיד ממליצים לכל לקוחותינו לבצע בדיקת בדק בית מקיפה וכוללנית לפני המעבר.

כחלק מתהליך בדק בית חברת פז טכנולוגיה בודקת את הדברים הבאים:
בדיקת מפרט מכר, איטום טרמי, עבודות שלד, עבודות טיח וצבע, עבודות אינסטלציה, בדיקת רטיבות, עבודות ריצוף, עבודות גבס, עבודות אלומניום, עבודות חיפוי אבן חיצוני במרפסת, עבודות חשמל, כלים סניטריים, דלתות וחניה. בדיקת בדק בית מעניקה לכם את המידע שהקבלן או המוכר אולי מסתיר ממכם. אנו עוברים על כל קטגוריה ובודקים האם היא תואמת למה שמפורט בחוזה המכירה ובמפרט המכר. אל תתפשרו על בדק בית לפני מעבר דירה. הבדיקה יכולה לחסוך לכם בתיקון התקלות בעתיד ותשלום נוסף על שירותי תיקונים.מהי בדיקת ריצוף?

בדיקת ריצוף נכללת ביחד עם בדק בית ואף בנפרד בצורה יותר מעמיקה. אנו מספקים את הבדיקה לכל אזורי הארץ. אנו בודקים שאכן הקבלן התחייב למה שרשום במפרט המכר ובחוזה הדירה. לרוב ליקויי בניה וריצוף אינם נגלים לעין לא מקצועית. זאת הסיבה שהצוות המקצועי של פז טכנולוגיה מגיע עד אליכם עם מכשור מתקדם ובודק אילו ליקויים יש בעבודת הריצוף.

במהלך בדיקות רבות של בדק בית מצאנו ליקויים רבים בעבודות הריצוף בניהם: הבדל גבהים בין אריחים סמוכים, שריטות ופגיעות בארחים, אריחים בגדלים שונים, רוחב מישקים, רציפות מישקים, שיפועים ומפלס פני הריצוף, איטום מישקים, קמירות/ קעריות אריחים ואריחים בגוונים שונים.
אל תתפשרו על הריצוף בבית שלכם. תקלות כאלה עלולות להוביל לרטיבות תת ריצפתית ולמבוגרים למעוד וליפול, וכמובן השיפועים משפיעים רבות על שטיפת הבית.

להזמנת בדיקת ריצוף כוללנית או בדק בית חייגו עוד היום למקצועניים של פז טכנולוגיה שתמיד דואגים לשביעות רצונכם.