בדק בית ברמת גן - פז טכנולוגיה חברת בקורת מבנים ושירותי הנדסהבדק בית ברמת גן


מדוע חשוב לבצע בדק בית בעת רכישת בית חדש ברמת גן?


יעוץ ללא עלות!

מדוע חשוב לבצע בדק בית בעת רכישת בית חדש ברמת גן ?

קניית דירה היא אחד החלומות הגדולים ביותר של כל ישראלי. לעיתים נגלה ליקויים רבים ושונים בדירה החדשה שרכשנו. בין אם מדובר בדירה חדשה מקבלן או בדירה שרכשנו מיד שנייה. בדיקה מקיפה של ליקוי הבנייה באמצעות חברת בדק בית ברמת גן יכולה לחסוך לנו כאב ראש רב.

לרוב נדמה שהחלום לרכישת דירה בארץ הוא חלום קולקטיבי של רבים מתושבי ארץ ישראל. במציאות מדובר בעסקה החשובה ביותר שנבצע בכל מהלך חיינו. בין אם מדובר בדירה חדשה מקבלן או בדירה יד שנייה, נגלה לעיתים ליקויים רבים שיורידו את תחושת השמחה. לפני החתימה על חוזה המכירה והכניסה לבית החדש חשוב לבצע בדק בית ברמת גן על ידי חברה מובילה לבדק בית ברמת גן .


בדק בית ברמת גן הוא אחד הדברים החשובים לביצוע לפני הכניסה לדירה החדשה. במידה ובעל המקצוע אשר ביצע את בדק הבית ברמת גן יאתר ליקויים בדירה, תוכל לחשוב שוב אם כדאי לקנות את הנכס או אולי לדרוש מהקבלן את תיקון הליקויים במקרה שמדובר על דירה חדשה.


איזה ליקויים יכולים להתגלות בדירות ואיך למנוע אותם על ידי בדק בית ברמת גן :

ישנם מגוון ליקויים שבעלי המקצוע אשר עוסקים בבדק בית ברמת גן יכולים לאתר ולזהות. חשוב לבצע את תהליך בדק הבית ברמת גן על ידי שימוש באיש מקצוע מומחה בתחום. בעלי הסמכות בהם מהנדסים, יועצי אינסטלציה, חשמל, חלונות, תריסים, ריצוף ומאתרי נזילות. פעמים רבות נגלה שישנה נזילה או רטיבות בבית ובעלי הדירות או הקבלן לא ידעו על כך דבר.בבדיקה חיצונית של מהנדס בניין אשר מבצע בדק בית ברמת גן נבדק הנכס לאשורו וניתן לגלות ליקויים כגון סדקים וסימני בלאי שונים. פעמים רבות בבניינים ישנים נגלה שמדובר בנכס שדורש שיקום מבנה. בדיקה מקצועית והכרחית שכזאת תכלול בדיקת יציבות מבנה, חיפוש סימני שקיעה וסדקים וכמובן חריגות בנייה. לאחר הבדיקה ומיפוי הליקויים, יועברו ללקוח חוות דעת ודו"ח הנדסי המפרטים את הליקויים המצויים בנכס. בנוסף אנו ממליצים לכל רוכש דירה לבצע בדיקה ברשות המקומית ולוודא שלבניין אין צו של מבנה מסוכן, פעמים רבות מוותרים רוכשי נכסים על הבדיקות החשובות הללו ומגלים רק לאחר כניסתם לנכס את אותן בעיות וליקויים שהיו קיימים בדירה כבר בעת הרכישה.


לכן אנו ממליצים לכל הרוכשים והרוכשות שמתעניינים בתהליך רכישת דירה קודם לבצע בדק בית לדירה החדשה ורק לאחר מכן לחתום על הסכם הרכישה.
תהליך בדק הבית ברמת גן יחסוך לכם המון כאב ראש בעתיד. אל תיכנסו לפני שעשיתם בדק בית!