בדיקת דירה לפני קנייה | בדק בית יד שנייה ודירה חדשה מקבלן - פז טכנולוגיה חברת בקורת מבנים ושירותי הנדסהבדיקת קרינה


בדיקת רמת הקרינה בבית עוזרת לנו להבין ולאבחן את מצב הקרינה, בזכות בדיקה זו אנו יכולים לתכנן את הבית.


יעוץ ללא עלות!

בדיקת קרינה בבית - צאו מכלל סכנה!

מומלץ ואף רצוי לכל בית בישראל לבדוק את רמת הקרינה הביתית לצורך הגנה על חיי המשפחה ובעיקר על הילדים שלכם. בדיקת קרינה בבית זה חלק מהאחריות של כל אחד אשר חפץ בטובתו ובחיי היקרים לו מכל.

 

האם הבית שלנו באמת בטוח כמו שאנחנו חושבים?

הקרינה שאנו מכירים במקומות המשרדים בעבודה ובמקומות המוניים קיימת גם במידה לא מועטה בבתים פרטיים. מכשירים ניידים, טלוויזיות, מיקרוגל ועוד אלו מכשירים המעמידים את הבית שלנו כמקור קרינה רציני ומסוכן, כבר זמן רב בדיקת רמת הקרינה בבית היא חובה של כל בעל בית הרוצה בטובת חיי משפחתו. בדיקה תקופתית עשויה להאריך חיים, כדאי מאוד לקחת זאת ברצינות רבה!

בדיקת רמת הקרינה בבית עוזרת לנו להבין ולאבחן את מצב הקרינה, בזכות בדיקה זו אנו יכולים לתכנן את הבית, אילו מכשירים נכנסים ואילו נשארים בחוץ. חשוב מאוד לבדוק את רמת הקרינה בבית במיוחד לאנשים אשר סובלים ממערכת חיסונית חלשה, נשים בהריון, תינוקות וילדים קטנים, בדיקת רמת הקרינה בבית היא בהחלט הכרחית לצורך הגנה על החיים שלנו. מומלץ מאוד להשקיע בבריאות שלנו, ואף להשקיע בהגנה על היקרים לנו מכל.

 

הוספת הבטיחות כחלק מחיי השגרה שלנו:

בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים מבצעים בדיקת רמת קרינה בביתם הפרטי. בנוסף הם מקפידים על מעקב של שלושה עד שישה חודשים על מנת להבטיח שהבית שלהם מוגן ואינו חשוף לקרינה מסכנת חיים.

המשרד להגנת הסביבה הישראלי עורך מדי כמה חודשים קורסים להכשרת בודקי קרינה, בקורסים הללו מעבירים מידע חשוב בנוגע לקרינה ולסיכונים שלה.

השאיפה שלנו היא שבשנים הקרובות בדיקת רמת הקרינה בבתים פרטיים תהפוך לדבר שבשגרה כמו בדיקת תקינות חשמל, בדיקה של מערכות הגז ועוד.