תקלות נפוצות בבדק בית שלא כדאי לכם להיתקל בהם - פז טכנולוגיה חברת בקורת מבנים ושירותי הנדסהתקלות נפוצות בבדק בית שלא כדאי לכם להיתקל בהםיעוץ ללא עלות!
כתיבת מפרטי בניה פז טכנולוגיה

בדיקת בדק בית מומלצת לביצוע בכל בית שנכנסים אליו! בין אם זה בית ישן או חדש..
בדק בית יכול לאתר את הליקויים המוסתרים מהעין ולחסוך עלויות גבוהות של תיקונים בעתיד. בדק בית נעשה עם מכשור מתקדם בתחום ועם אנשי המקצוע המומחים בבדק בית. מהם הליקויים הנפוצים? הכל בכתבה הבאה

חברתנו עובדת בבתים רבים במרכז הארץ : בהרצליה, נתניה, תל אביב, רעננה, כפר סבא, הוד השרון ועוד..
במהלך בדיקות בדק בית הצוות המקצועי שלנו נתקל בליקויים רבים שאולי ידהימו אתכם. תמיד חשבתם שדירה חדשה משמעותה דירה ללא נזקים שתחזיק מעמד לאורך שנים? לא נהרוס לכם את החלום, אך כדאי שתדעו ברוב הדירות החדשות קיימים ליקויים. למה? כי הקבלן מעסיק פועלים רבים והפיקוח לא תמיד נמצא באזור, ולכן הפועלים מרשים לעצמם לבצע עבודה פחות ממושלמת. מי שם לב? לרוב אף אחד אך מי שמזמין בדק בית מגלה את הנסתר בדירה. אנו ממליצים לכל מי שרוכש דירה לבצע בדק בית לפני המעבר, בכדי שתוכלו לקבל את הדירה לאחר התיקונים הדרושים על חשבון הקבלן.הליקויים הנפוצים בדירות חדשות:

עבודות ריצוף שבוצעו בצורה לא נכונה ובעזרת בדק בית אפשר לגלות שיש בליטות, סדקים ומישוריות.

עבודות אינסטלציה לקויות שבעזרת בדק בית ומצלמה מיוחדת ניתן להיכנס לצנרת הביוב ולבדוק האם היא נקייה או שיש בה פסולת. לרוב בבדיקת בדק בית מתגלה פסולת בקווי צנרת הביוב והניקוז, דבר הגורם לסתימה וחמור יותר פיצוץ צנרת.

רטיבות הכלואה תחת הריצוף מתגלה בבדיקת בדק בית.

שינויי דיירים בעזרת בדיקת בדק בית מתגלים הרבה פערים בין מפרט המכר לביצוע בפועל.

עבודות אלומניום רבות שאינם מבוצעות כמו שצריך ועלולות לגרום לנזק עתידי. בעזרת בדק בית מצאנו עובי זכוכית שלא תואם את מפרט המכר, שריטות ופגיעות באלומיניום ועוד.

עבודות טיח וצבע שבוצעו בצורה לא ראויה ובעזרת בדק בית מצאנו עקמומיות וליקויים בקירות הדירה והגבס.

אל תגידו שלא הזהרנו אתכם מראש. בדק בית זוהי בדיקה שחוסכת המון עלויות עתידיות ופרוצדורה.
כבר השקעתם בנכס חדש, למה שלא תשקיעו בבדיקה מקיפה של בדק בית לראות האם מה שקיבלתם תואם את מה שהובטח לכם בחוזה?
פז בדק בית מגיעה עד אליכם ומבצעת בדק בית בצורה מקיפה ומקצועית. לאחר הבדיקה תקבלו מפרט מלא של ליקויי הדירה ותדרשו את המגיע לכם מהקבלן.