חשיבות ביצוע בדיקת בדק בית - פז טכנולוגיה חברת בקורת מבנים ושירותי הנדסהבדק בית, רק עם פז טכנולוגיהיעוץ ללא עלות!
בדיקת צנרת ניקוז וביוב פז טכנולוגיה

בדיקת בדק בית, היא בדיקה אשר תחסוך המון כסף וכאבי ראש בעתיד. רוכשי דירות רבים אשר השקיעו את מיטב כספם בקניית דירה חדשה או יד שנייה התאכזבו לאחר שגילו שבדירה הנרכשת התגלו ליקויים רבים. ליקויים אלה גרמו להוצאות כספיות רבות מצד הרוכשים והורדת ערך הנכס. בכדי להימנע ממצבים כאלה ולחסוך בכסף ובכאבי ראש חשוב לבצע בדיקת בדק בית על ידי חברה המתמחה בתחום. חברת פז טכנולוגיה ביצעה מאות בדיקות בדק בית עם ציוד מתקדם והם בעלי ניסיון רב בתחום.

חשיבות ביצוע בדיקת בדק בית:

בדיקת בדק בית נועדה לצורך איתור ליקויי בנייה. ליקויי בנייה אלו כשלים אשר נוצרו בזמן בניית הנכס, ישנם מגוון סיבות שיכולות לגרום לכשלים אלו ובניהם שימוש בחומרי בנייה לא איכותיים, אי תשומת לב של צוות הבנייה ועוד… ליקויי בנייה הינם מסוכנים מאוד לחיי האדם, ויכולים לגרום לנזקים רבים אם לא מוצאים את הבעיה בזמן!

בדיקת בדק הבית מאתרת מגוון ליקויים ובניהם גם ליקויים אסתטיים. ליקויים אלה אינם מהווים סכנה לחיי אדם אך הם עלולים לפגוע באיכות החיים של הרוכש ולהוריד מערך הנכס. בזמן רכישת דירה מיד 2 כמעט בלתי אפשרי לזהות ליקויים ללא העזרות בעין של איש מקצוע מוסמך ומנוסה. בדיקת בדק הבית תעזור לכם להבין במדויק את מצב הנכס, ותשקף לכם את הערך האמיתי של הדירה אותה אתם מעוניינים לרכוש.

במידה ומדובר בקניית נכס חדש מקבלן, בדיקת בדק הבית תעזור לכם לאתר את הליקויים ותשמש כקלף מיקוח מול הקבלן לצורך תיקון הליקויים בנכס.

באיזה שלב מומלץ לבצע בדק בית?

בשלב קניית נכס חדש - מומלץ לבצע בדיקת בדק בית. לראשונה לפני הכניסה לדירה ובפעם השנייה לפני תום שנת בדק הבית. ליקויי בנייה ובעיות תשתית מתגלים לרוב לאחר תקופת שימוש, לכן מומלץ לבצע את הבדיקה בפעם השנייה לפני תום שנת בדק הבית.

בשלב קניית דירה מיד 2 - מומלץ לבצע בדיקת בדק בית לפני החתימה על חוזה הרכישה. לאחר שחתמתם למוכר אין אחריות על הדירה, ולכן כל הליקויים שימצאו בדירה תהיינה על אחריות הרוכש בלבד!